09:45 / E Martë, 06 Mars 2018 / indeksADMonline

Adelina Tahiri e bënë të “pa bërën”, ja si e shfaqë barkun (Foto)

Këngëtarja e njohur dhe burri i saj Serjozha Markov po presin fëmijën e parë 

Para disa ditësh këngëtarja konfirmoi shtatzëninë e saj, duke treguar se bebja është e gjinisë mashkull.

Për herë të parë nga konfirmimi i lajmit, Adelina ka shfaqur barkun e saj, i cili veçse ka filluar të rritet, shkruan rtv21.tv.

Këtë e ka bërë në partyn e organizuar nga Big Mama, me rastin e ditëlindjes së saj, e fotografitë e Adelinës janë postuar në Instagram nga vëllai i saj Edmond Tahiri.