14:57 / E Hënë, 16 Prill 2018

Adelina Tahiri e kujdesshme, nuk vendos grim pA�r shkak tA� shtatzanisA� (Foto)

Adelina Tahiri A�shtA� nA� pritje tA� A�mbA�l.

Ajo dhe bashkA�shorti i saj shumA� shpejtA� pritet tA� bA�hen me njA� djalA�. A�shtA� kA�ngA�tarja ajo qA� po e shijon tej mase kA�tA� ndjesi, teksa ndanA� fotografi tA� shumta nA� ndjekA�sit e saj nA� rrjetin social Instgram, shkruan Indeksonline.


KA�ngA�tarja shqiptare nga Maqedonia sA� fundmi ka postuar disa imazhe, teksa ka treguar barkun e rrumbullakosur, por ajo qA� bie nA� sy nA� fotografitA� e fundit tA� saj A�shtA� se ajo nuk ka asnjA� pikA� grim. Adelina po tregohet e kujdesshme pasi qA� sa��po vendos produkte kozmetike pikA�risht pA�r shkak tA� shtatzanisA�./Indeksonline/