09:31 / E Martë, 28 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Adelina Tahiri shkon në Stamboll.. Por nuk po e shijon fare (Foto)

Adelina Tahiri përmes disa postimeve në “Insta Story” ka bërë të ditur se aktualisht gjendet në Stamboll.

Ajo në një nga këto postime shfaqet e veshur me trenerka teksa bënte video në dhomën e saj të hotelit, shkruan Indeksonline.

Kurse në të tjerat ajo shfaqë një laptop kurse në mbishkrimin e videos shkruan se ajo është duke punuar.

Duke pasur parasysh bukurinë dhe atraksionet e Stambollit, duket se Adelina nuk po i shijon fare por sigurisht këngëtarja gjendet atje per punë dhe jo për shëtitje.

Ndryshe Adelina është njëra nga këngëtaret me jëtën më luksoze./Indeksonline/