17:11 / E Shtunë, 18 Shtator 2021 / A K

Adrola Dushi shkëlqen me thjeshtësinë e saj në kompletet e gjelbërta

drola Dushi ka marrë sërish vëmendje.

Modelja shqiptare ka realizuar një foto teksa shfaqet e thjeshtë në komplete të gjelbërta.

Dhe Adrola përsëri mori vëmendjen e ndjekësve të saj duke u shfaq më elegante se kurrë më parë.

Ajo i lëshoi flokët e saj të zinjë lirshëm mbi supe ku me një buzëqeshje të lehtë në fytyrë e kompletoi dukjen e saj.

Kujtojmë se Adrola është nënë e një djali të cilin e ka nga martesa e saj e mëparshme.