15:57 / E Mërkurë, 30 Tetor 2019 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj e sjell vjeshtën me plotë stil

Afërdita Dreshaj përveç bukurisë natyrale që ka ajo ia shton sharmin edhe më shumë me stilin e veshjes.

Tashmë që jemi në stinën e vjeshtës, modeles dhe këngëtares së njohur shqiptare nuk i mungon kjo as në këto ditë, shkruan Indeksonline.

Biondina seksi e erdhi tejet atraktive dhe unike në veshje edhe në foton e publikuar së fundi në llogarinë e saj personale në Instagram.

Ndryshe, Afërdita e cila prej vitesh jeton de vepron në Amerikë së fundi qëndroj në Kosovës për një vizitë disa-ditore.

Ndërkohë, kujtojmë që vitin e kaluar Afërdita kurorëzoj dashurinë me hokeistin çek, Jakub Kindl./Indeksonline/