23:48 / E Mërkurë, 15 Maj 2019 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj në bikini, bashkëshorti i bën fotografi fantastike

Ata janë një nga çiftet më të komentuara, por edhe të pëlqyera të shoë biz-it shqiptar.

Bëhet fjalë për Afërdita Dreshën dhe bashkëshortin e saj kroat, Jakub Kindl.

Bashkëshorti i modeles shqiptare shpesh e ka dëshmuar që është një burrë modern që çmon bukurinë e gruas së tij.

Madje ai i ka bërë një fotografi Afërditës, ku ajo duket brenda një pishine dhe duket kaq joshëse.

Duket që çifti po kalojnë momente argëtimi dhe po relaksohen duke marrë rreze dielli./Indeksonline/