12:54 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

Afrona Dika e sapo zgjuar nga gjumi! Por me pak grim (Foto)

Afrona Dika po vazhdon që të postoj fotografi të saja dhe sigurisht që merr shumë komente dhe pëlqime.

Së fundi ajo është shfaqur në një fotografi ku dukej se sapo është zgjuar nga gjumi por me grim në fytyrë.

Afrona sidoqë të jetë ka një bukuri natyrale dhe grimi asaj i bënë shumë pak ndryshim./Indeksonline/

Temat:
Mos i humb