19:27 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Afrona Dika publikon imazhin e ri, shfaqet me Bleron në shkretëtirë

Afrona Dika ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Në këto imazhe, ajo shihet së bashku me Bleron në shkretëtirën e Saharës, transmeton Indeksonline.

Çifti duket shumë i lumtur bashkë dhe duken mjaftë mirë.

Më poshtë mund të shihni imazhet./Indeksonline/