10:15 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Blero po shijon jetën, ja çfarë fotografie publikon nga Dubai

Blero Muharremi së bashku me të dashurën e tij, Afronën po shijojnë disa ditë pushimi në Dubai.

Nga atje edhe vet Blero ka publikuar një imazh të ri, ku shihet në një pishinë super lukspze, transmeton Indeksonline.

Blero dukej i disponuar dhe se po kalonte kohë të mirë.

Kurse, gjatë verës së vitit 2019 pritet që çifti Afrona-Blero të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë./Indeksonline/