17:56 / E Shtunë, 21 Korrik 2018 / indeksADMonline

Afrona tregon vendin se ku do të martohet me Bleron (Foto)

Çifti i njohur kosovar shumë shpejtë do ta kurorëzojë lidhjen e tyre disavjeçare.

Afrona Dika dhe Blero ani pse s’kanë dhënë detaje për datën e martesës së tyre, është modelja ajo që ka dhënë detaje nga kjo ditë.


Afrona në llogarinë Instagram ka postuar një instastory ku e ka etiketuar edhe këngëtarin, e që shihet një organizim i një celebrimi buzë detit.
Kjo tregon se çifti do ta bëjnë dasmën në një ambient të tillë./Indeksonline/