16:16 / E Premte, 08 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Agnesa Vuthaj del pa grim, do të habiteni me pamjen e saj (Foto)

Agnesa Vuthaj është missi shqiptar e cila çdo herë shfaqet shumë e kuruar në pamje dhe për më tepër vitet nuk po lënë gjurmë fare te ajo, shkruan Indeksonline.

Së fundi Agnesa ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku duket komplet ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim. Ajo shfaqet me flokët e kapura thjeshtë dhe pa pikë grimi kurse ‘fshihej’ prapa syzeve që kishte vënë.

Ndryshe, Agnesën jemi mësuar ta shohim me një paraqitje shumë më ndryshe kurse një fotografi e tillë vërtetë të surprizon./Indeksonline/

Temat: