15:26 / E Martë, 17 Prill 2018

Agnesa Vuthaj ka kA�tA� dA�shirA� aspak tA� zakonshme (Foto)

BA�het fjalA� pA�r Agnesa Vuthajn e cila A�shtA� njA�ra nga modelet mA� tA� njohura shqiptare.

SA� fundi ajo ka publikuar njA� imazh nA� llogarinA� A�e saj nA� a�?Instagrama�? ku shihet shumA� verore. Veshur me njA� fustan tA� thjeshtA� dhe me njA� tufA� lule nA� dorA�, ajo kishteA� sjell verA�n.

a�?Do doja tA� tA� shihja pa mbyllur sytA�a�? kishte shkruar Agnesa nA� kA�to imazhe./Indeksonline/