11:04 / E Enjte, 12 Prill 2018

Agnesa Vuthaj provokon me fustanin e shkurt (Foto)

Ish misi kosovar, Agnesa Vuthaj komentohet shumA� pA�r pamjen e saj dhe A�do nismA� qA� merr nA� jetA�.

Ajo sA� fundi ka publikuar njA� imazh nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? ku shihet veshur me njA� fustan tA� shkurtA� dhe me shpinA�n e hapur.

Agnesa kA�to imazhe shihet shumA� provokuese teksa fustani i kuq po i shkonte shumA� dhe e kishte kombinuar edhe me kapele.

Ndryshe, ajo tashmA� ka edhe linjA�n e saj tA� A�antave dhe kA�pucA�ve./Indeksonline/

Temat: