22:28 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Agnesa Vuthaj si “kukull” në fotografinë e re (Foto)

Agnesa Vuthaj është ish misi kosovar dhe modelja e njohur e cila shquhet për pamjen e saj të bukur.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku duket shumë e bukur teksa shfaqet me grimin e rënduara dhe modelin e flokëve.

Agnesa ka kohë që ka dorëzuar kurorën e misit por jo edhe bukurinë e saj e cila sa po vjen e po i shtohet./Indeksonline/

Temat: