12:29 / E Shtunë, 20 Janar 2018 / indeksADMonline

Agnesa Vuthaj si “loçkë” në këto imazhe (Foto)

Agnesa Vuthaj është ish misi kosovar e cila shquhet për pamjen e saj shumë të bukur dhe në formë.

Së fundi ajo këto imazhe i ka publikuar në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram”.

Grimuar dhe rregulluar ajo u uron adhuruesve të saj një të shtunë të këndshme.

Ndryshe, nuk dihet nëse dikush ka vjedhur zemrën e Agnesës apo a është ajo në një lidhje./Indeksonline/