16:38 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Agnesa Vuthaj tregon elegancë dhe stil (Foto)

Ajo është një nga femrat më të komentuara dhe më të pëlqyera shqiptare.

Agnesa Vuthaj gjithnjë zë një fokus të veçantë në mediat rozë.


Bukuria natyrale dhe ëmbëlsia janë tiparet që e karakterizojnë, por ajo shquhet edhe për stilin unik.


Së fundmi vjen në një palë komplete të qëndisura ngjyrë blu të hapur, teksa shkëlqen me linjat dhe karizmën e saj./Indeksonline/