13:13 / E Martë, 16 Janar 2018

Agnesa Vuthaj tregon format perfekte trupore nga palestra (Foto)

Agnesa Vuthaj është misi i njohur shqiptar e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë.

Related image

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim në palestër dhe duket shumë tërheqëse dhe me forma të mrekullueshme trupore.

Agnesa këto fotografi i ka shkëputur nga dita e fundit në fitnes për vitin 2017 dhe i ka ndarë me fansat e saj.

Ndryshe, ajo edhe pse ka vite që e ka dorëzuar titullin e misit përsëri ka ruajtur freskinë dhe format përfekte./Indeksonline/

Temat: