19:58 / E Shtunë, 14 Prill 2018 / indeksADMonline

Ahmeti heq posterin e Selim Pacollit (Foto)

Posteri i nA�nkryetarit tA� PrishtinA�s, Selim Pacollit i vendosur nA� njA� nga ndA�rtesat nA� kryeqytet, A�shtA� larguar.

E kryetari i KomunA�s sA� PrishtinA�s, Shpend Ahmeti ka thumbuar me kA�ta poster, duke thA�nA� se kanA� hequr nA�nkryetarin, shkruan Indeksonline.

I pari i PrishtinA�s kA�to fotografi i ka publikuar nA� rrjetin social a�?facebooka�� me mbishkrimin a�?E hoqA�m edhe nA�nkryetarin! Posterina�? ka shkruar ai.

Ky poster pA�rmbanA� fotografinA� e Selim Pacollit dhe mesazhin e tij a�?shkruani nA� vibera�� qA� e pA�rdori gjatA� fushatA�s sA� tij si kandidat pA�r kryetar tA� PrishtinA�s./Indeksonline/