23:45 / E Hënë, 15 Prill 2024 / FR

“Akshom pazar”, Policia në Pejë shpërndan dënime në korzë, ja pse

Policia e Kosovës ka dalur në aksion gjatë mbrëmjes në komunën e Pejës.

Sipas pamjeve të siguruara nga ‘Indeksonline’, policia ka dënuar disa të rinjë, pasi të njëjtit kanë kaluar me trotineta elektrik në korzë.

Dyshohet se të njëjtit i është konfiskuar trotineti për 3 muaj, dhe është dënuar me 150 euro.

Më poshtë mund të shihni videon./Indeksonline/