00:24 / E Martë, 02 Tetor 2018 / indeksADMonline

Aksident i rëndë në Drenas, disa persona të lënduar

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur pak më parë në Drenas.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë dy vetura, një Golf 5 dhe një Pasat, transmeton Indeksonline.

Për pasojë, lëndime trupore kanë marrë disa persona. Ndërkohë që në vendin e ngjarjes ka dalë edhe Policia e Kosovës.

/Indeksonline/