75 Mall Live Search
12:12 / E Diele, 30 Shtator 2018 / indeksADMonline

Aksident në dalje të Prizrenit, dy të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur pak para orës 12:00, në dalje të Prizrenit.

Në këtë aksident komunikacioni janë përfshirë dy automjete, një “Opel Corsa”, dhe një traktor, transmeton Indeksonline.

Për pasojë, lëndime trupore kanë pësuar dy persona.

Indeksonline, do t’iu mbajë të informuar lidhur me rastin në fjalë.  /Indeksonline/