16:57 / E Shtunë, 06 Tetor 2018 / indeksADMonline

Aksident trafiku në Milloshevë

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e pasdites së sotme.

Në aksident janë të përfshira dy vetura dhe një kamion, shkruan Indeksonline.

Siç dhe po e shihni, përplasja ka ndodhur tek udhëkryqi Milloshevë-Obiliq-Vushtrri.

Si pasojë ka pasur vetëm dëme materiale, por jo dhe viktima./Indeksonline/