08:58 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë (Foto)

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, në magjistralen Prishtinë-Pejë, respektivisht në fshatin Zahaq ka ndodhur një aksident rrugor.

Në këtë aksident janë përfshirë një veturë e tipit Golf 5 dhe një kamion.

Indeksonline ua sjellë disa foto më poshtë: