23:34 / E Hënë, 17 Shtator 2018 / indeksADMonline

Aksident i rëndë në Qyshk të Pejës, disa të lënduar rëndë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak më parë në fshatin Qyshk të Pejës.

Burime të Indeksonline bënjë me dije se në aksident janë përfshirë dy vetura, një taksi dhe një Golf 2 dhe si pasojë lëndime të rënda kanë marrë disa persona.

Mësohet se të lënduarit janë dërguar në Spitalin Rajonal të Pejës.

“Po një taksi e jona është aksidentuar, nuk e dijmë sa pasagjer kanë qenë brenda”, ka konfirmuar për Indeksonline një punonjës i kompanisë së përfshirë në këtë aksident.

Indeksonline do t’iu mbajë të informuar lidhur me këtë rast./Indeksonline/