13:13 / E Mërkurë, 10 Janar 2018 / indeksADMonline

Aksident i tmerrshëm, udhëtarët e autobusit, shpëtohen me një kran (Video)

Një xhirim amator tregon momentin kur, e një aksidenti në mes të një veture dhe autobusi, ku ky i fundit përfundon në lumë.

Për ti shpëtuar udhëtarët në të, një person që qëlloi afër vendit të aksidentit, vrapoi të merrte një kran sepse nuk kishte mënyrë tjetër për ti nxjerr nga lumi. /Indeksonline/