23:33 / E Enjte, 18 Gusht 2022 / MSH

Aksident i trefishtë në Dardani të Ferizajt

Një aksident i trefishtë ka ndodhur më herët në fshatin Dardani të Ferizajt.

Indeksonline raporton se në aksident janë përfshirë dy vetura dhe një motoçikletë.

Akoma nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Dëmet materiale duket të jenë të konsiderueshme./Indeksonline/