18:52 / E Premte, 07 Dhjetor 2018

Aksident mes traktorit dhe veturës në Çagllavicë

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Çagllavicë.

Aty janë të përfshira një veturë dhe një traktor, të cilët si pasojë e aksidentit kanë përfunduar jashtë rrugës.

Këtë e shohim në imazhet e dërguara nga lexuesit në redaksinë e “Indeksonline”, kurse në vendin e ngjarjes kanë dal edhe njësitet kompetente.

Më poshtë mund të shihni videon./Indeksonline/