16:41 / E Premte, 28 Shtator 2018

Aksident në Komoran, shikoni pamjet!

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Komoran.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete.

Sipas një lexuesi të Indeksonline aksidenti ka shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale.

Nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Njësitet përkatëse të policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Më poshtë shikoni disa pamje:

/Indeksonline/