08:36 / E Mërkurë, 03 Qershor 2020

Aksident në mes një veture dhe kamioni në Pejë, ka të lënduar

Në orët e hershme të së mërkurës një kamion dhe një veturë janë aksidentuar në Pejë.

IndeksOnline mëson se nga ky aksident ka mbetur i lënduar një person.

Pamjet nga vendi i ngjarjes..