08:00 / E Martë, 12 Qershor 2018 / indeksADMonline

Aksident në Prishtinë, furgoni futet në dyqan (Foto)

Një aksident ka ndodhur në Kodrën e Trimave, në Prishtinë.

Në orët e hershme të mëngjesit, një furgon është aksidentuar dhe është futur në një dyqan, raporton Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes janë ekipet policore që po merren me rastin, ndërsa nuk ka të lënduar./Indeksonline/