16:36 / E Premte, 05 Janar 2018 / indeksADMonline

Aksident në Prishtinë, një person dërgohet në spital (Foto)

Rreth orës 16:30, në rrugën Tirana në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku.

Në disa foto të dërguara nga gazetari i “Indekosnline” shihet dy vetura të dëmtuara.

Derisa mësohet se një person ka mbetur i lënduar dhe i njëjti është dërguar në spital.

Njësitet  e Policisë së Kosovës kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

Më poshtë, disa foto: