10:07 / E Mërkurë, 28 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Aksident në Vushtrri, shoferi godet këmbësoren dhe ikën

Një viktimë femër ka pësuar lëndime trupore, pasi duke ecur në rrugë, goditët nga një veturë në fshatin Shtitaricë të Vushtrrisë.

Mirëpo, ngasësi pas aksidentit është larguar nga vendi i ngjarjës.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe njësit policore janë duke hetuar rastin./Indeksonline/