12:33 / E Mërkurë, 28 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Aksident te Kulla e Zhlebit, kamioni devijon rrugën dhe ndeshet me veturën

Me fillimin e reshjeve të borës, kanë filluar edhe problemet në trafik.

Një lexues i portalit Indeksonline ka dërguar fotografi të një aksidenti që ka ndodhur te vendi i ashtuquajtur Kulla e Zhlebit.

Në foto shihet një kamion i cili ka devijuar rrugën si pasojë e borës.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, derisa ekipet policore dhe ato mjekësore janë njoftuar për rastin. /Indeksonline/