14:48 / E Martë, 17 Prill 2018

Aksident trafiku nA� magjistralen MitrovicA�-PrishtinA� (Foto)

Para pak A�astesh, nA� magjistralen MitrovicA�-PrishtinA� ka ndodhur njA� aksident trafiku.

Indeksonline ua sjellA� njA� foto nga vendi i ngjarjes ku shihen dyA� vetura, njA�ra e tipit Golf II dhe tjetra pikap.