09:33 / E Diele, 26 Maj 2019

Aksident trafiku në Pejë me motoçikletë, dyshohet për të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë në qytetin e Pejës dyshohet se ka të lënduar.

Në këtë aksident e përfshirë ka qenë një motoçikletë. Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Indeksonline do të ju mbaj të informuar rreth këtij rasti.

Mos i humb