22:15 / E Diele, 27 Nëntor 2022 / GF

Aksident trafiku në Prishtinë, Policia në vendin e ngjarjes

Ka ndodhur një aksident trafiku në Prishtinë. Në pamjet e siguruara nga Indeksonline shihet se në aksident janë të përfshira dy automjete.

Përveç dëmeve materiale ende nuk dihet për të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po ndërmerr veprimet e nevojshme.

Më poshtë pamje: