16:19 / E Enjte, 07 Korrik 2022 / A. M.

Aksident trafiku në Vranjevc, policia në vendin e ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 16:00 në lagjen Vranjevc të Prishtinës.

No description available.

Një pick-up dhe një veturë tjetër janë përfshirë në aksident.

No description available.

Në vendin e ngjarjes ka dal policia dhe është marrë me rastin.

No description available.