09:26 / E Enjte, 30 Gusht 2018 / indeksADMonline

Aksidentet, arrestimet dhe tiketat e shqiptuara për një ditë

Gjatë ditës së djeshme kanë ndodhur 33 aksidente trafiku, prej tyre 13 me të lënduar dhe 23 pa të lënduar.

Nga statistikat e përgjithshme të Policisë bëhet e ditur se janë shqiptuar gjithsej 1446 tiketa për shkelje të rregullave në trafik.

Ndërsa, kanë ndodhur 29 arrestime./Indeksonline.