11:31 / E Shtunë, 23 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Aktori i njohur turk shumë romantik: Nëse ajo është e lumtur, jam dhe unë (Foto)

Furkan Palali ose siç njihet ndryshe Onuri i “Dhoma 309” është një nga aktorët më të talentuar dhe më simpatikë në Turqi. Edhe pse gjithnjë i rrethuar nga shumë vajza, momentalisht në krah të aktorit nuk është askush, të paktën nuk ka asgjë zyrtare. 31 vjeçari është shprehur në një intervistë të tijën se për të është shumë e rëndësishme që partnerja e tij të jetë e lumtur.

Image result for Furkan Palali

“Nëse ajo është e lumtur, jam dhe unë. Gëzimi i saj është dhe i imi. Ndoshta është dikush që do të më bëjë të lumtur por nuk ka ardhur ende, jo këtë vit të paktën” – ka thënë aktori.

Image result for Furkan Palali

I pyetur nëse ka rënë ndonjëherë në dashuri, ai u përgjigj: “Kam pasur disa të dashura të cilat nuk janë më me mua por kanë qenë ndjenjat më të bukura që kam përjetuar.”

Mesa duket në jetën reale, Furkan ka rënë disa herë në dashuri!

Image result for Furkan Palali