08:45 / E Hënë, 22 Korrik 2019

Aktorja e njohur 55 vjeçare si vajzë e re, tregon trupin në bikini

Aktorja e njohur 55 vjeçare Courteney Cox duket se është në formën më të mirë në jetën e saj dhe ajo nuk heziton ta tregoj këtë, transmeton Indeksonline.

Ylli i “Friends” zgjodhi llogarinë e saj në Instagram që të shfaq trupin e saj të sheshtë në bikini.

Ajo në këtë moshë nuk hezitoi të nxjerr në pah format trupore që jepnin aktores një pamje të një vajze të re.

Courteney Cox u shfaq në pishinën e kristaltë në oborrin e saj në Cougar Town.

Kujtojmë që javën e kaluar aktorja zgjodhi Instagramin që të shpërndajë një foto kësaj duke e përdorur filtrin e “Face App” për të treguar versionin e saj të vjetër, duke u dukur si e moshuar. /Indeksonline/