15:25 / E Premte, 09 Nëntor 2018

Aktorja e njohur i jep fund beqarisë

Aktorja Meg Ryan ka treguar se ajo është fejuar me të dashurin e saj, muzikantin John Melleencamp.

Ylli i flimit ‘When Harry Met Sally’ ka publikuar një karikatur në të cilën bëri të kuptonte se ajo dhe i dashuri tashmë janë edhe zyrtarishtë të fejuar, shkruan Indeksonline.

“Të Fejuar”, kishte shkruar aktorja 56 vjeçare e cila më parë ishte e martuar me aktorin Dennis Quaid.

Ndërsa 67 vjeçari Mellencamp, u bë i njohur për këngën e tij të viti 1982 ‘Jack and Diane’./Indeksonline/

Temat: