10:06 / E Enjte, 19 Prill 2018

Aktorja e njohur nderohet me yll nA� Bulevardin e FamA�s (Foto)

Eva Longoria, aktorja e famshme pA�r interpretimin nA� serialin a�?ShtA�piake tA� DA�shpA�ruaraa�?, A�shtA� nderuar me yll nA� Bulevardin e FamA�s, nA� Hollivud.

43-vjeA�arja, e cila pret njA� djalA�, deklaroi se ishte e shumA� e emocionuar gjatA� ceremonisA�.

Eva Longoria tashmA� A�shtA� producente dhe aktualisht po punon pA�r filmin a�?Grand Hotela�?.

Temat: