11:58 / E Mërkurë, 21 Shkurt 2018

Aktorja e njohur shtatzënë, sa shumë “nur” ka marrë (Foto)

Eva Longoria ka marrë shumë “nur” kohëve të fundit, dhe kjo ka një arsye të veçantë.

Ajo është shtatzënë, dhe po pret fëmijën e saj të parë edhe pse ajo ka mbushur 42 vjet, transmeton Indeksonline.

Radiant: Pregnant Eva Longoria was glowing as she arrived for the Costume Designers Guild Awards in Beverly Hills on Tuesday night

Herën e fundit ajo është parë e veshur me një fustan të materialit satën, ngjyrë rozë dhe kombinuar me sandale të të njëjtës ngjyrë.

Snap happy! Eva and Jane The Virgin star Gina were taking selfies in style backstage 

Ajo ishte kujdesur që të mbathte take shumë të ulëta, në mënyrë që të mos e dëmtojnë gjatë ecjes./Indeksonline/

Maternity wear: The actress, 42, who is expecting her first child, cradled her baby bump as she posed for photos in a gorgeous pale pink satin dress Bling: Her hair was loose with a center parting and she wore her locks tucked behind her ears showcasing her diamond earrings. She added a stunning diamond necklace tooHugging it out: Eva and Gina caught up behind-the-scenes at the event Pretty: The former Desperate Housewives star emphasized her eyes with black kohl and lashings of black mascara. She completed her look with pale pink lip color with a touch of gloss

Temat: