19:12 / E Enjte, 16 Gusht 2018

Alar Band dhe Çiljeta lansojnë projektin ‘Bonbone’ (Video)

Alar Band dhe Çiljeta sapo kanë lansuar projektin e tyrë të përbashkët muzikor.

Kënga mban titullin ‘Bonbone’ dhe vjen me ritme e pamje verore.

Muzikën e ka bërë Elgit Doda ndërsa tekstin Klea Huta./Indeksonline/