13:00 / E Premte, 29 Maj 2020

Alban Skenderaj paralajmëron projektin e ri, ndan pak nga teksti

Alban Skenderaj sapo paralajmëroi projektin e ri.

Këngëtari ndau pak nga teksti i këngës, ku edhe thotë që së shpejti do të publikohet.

“Je spirance ne detin tim. Je kripe e veres time. #seshpejti ”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që kënga e fundit e Albanit është lansuar para 3 muajve, dhe mban titullin “Ki mëshirë”./Indeksonline/

Mos i humb