12:48 / E Hënë, 26 Mars 2018 / indeksADMonline

Albana Osmani aktore te ‘Egjeli’ (Video)

Albana Osmani është një nga prezantueset më të komentuara dhe me të dashura për publikun, shkruan Indeksonline.

Ajo momentalisht i është përkushtuar kauzës së saj “Ti je një lulediell”, që po synon grumbullimin e fondeve përmes bluzave në ndihmë të fëmijëve të sëmurë nga Kosova dhe Shqipëria.


E së fundmi Albanën e kemi parë tek episodi i fundit i serialit komik “Egjeli”. Vet prezantuesja ka postuar një pjesë të rolit të saj në llogarinë e saj Instagram./Indeksonline/