18:25 / E Shtunë, 24 Shkurt 2018

Albana Osmani shfaqet seksi nga palestra! Trupi i saj për tu pasur zili (Foto)

Albana Osmani është një nga prezantueset më të dashura të publikut shqiptar.
E ëmbël dhe modeste, ajo gjithnjë shfaqet në ekranet televizive. Por ajo shquhet edhe për linjat e saj trupore. Por sigurisht që trupi duhet mbajtur, e këtë Albana e arrinë përmes palestrës, shkruan Indeksonline.


Albana ka postuar disa instastory në llogarinë e saj Instagram, teksa shfaqet nga palestra. Por ajo që bie në sy është trupi i saj i tonifikuar, që shumë vajza duhet t’ia kenë zili./Indeksonline/