75 Mall Live Search
22:08 / E Shtunë, 06 Janar 2018 / indeksADMonline

Albatrit Muqiqi me bashkëshorten si zogj të dashuruar (Foto)

Është një nga çiftet më të përfolura dhe më të komentuara të estradës.

Albatrit Muqiqi dhe Egzona janë tejet aktiv me fotosesione. E së fundmi ata kanë realizuar një të tillë, teksa kanë ndarë më ndjekësit e tyre një fotografi nga ky album, shkruan Indeksonline.

Ndryshe çifti janë prindër të një vajze./Indeksonline/