20:56 / E Enjte, 24 Maj 2018

Albërie Hadërgjonaj me gjithë aksesorë lahet në pishinë (Foto)

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare.

Jeta e saj luksoze, por edhe dukja e paraqitjet e saj bën që ajo të jetë përherë në qendër të vëmendjes.


Së fundmi këngëtarja ka postuar një fotografi teksa shfaqet duke u larë në një pishinë, por ajo që bie në sy janë aksesorët e saj: syzet dhe vathët.


Ndryshe Albërie shquhet si një nga artistet që nuk njeh moshë, dhe bën një kujdesje të jashtëzakonshme për linjat trupore, por edhe fytyrën. Këtë e dëshmojnë edhe operacionet plastike që ka bërë./Indeksonline/