23:24 / E Hënë, 13 Korrik 2020

Alessanda “shkatërron” koronavirusin me këto poza

Ajo është një nga femrat më të komentuara dhe më të ndjekura në botë.

Dikur pjesë e  Victoria’s Secret, një nga modelet më të paguara.

Ndërsa, vazhdon te mbetet ikonë bukurie dhe një “bombë” e vërtetë.

Është kjo Alessanda Ambrosio, e cila së fundmi sjellë disa imazhe në bikini, që thjeshtë s’duan koment./Indeksonline

Mos i humb